Het werkpleklandschap verandert: 79 procent van de medewerkers geeft aan meer hybride te willen blijven werken na de pandemie. Mede daarom geeft 49 procent van de IT-beslissers aan deeltaken rondom de werkplek te willen outtasken.
Maar wat is verstandig en wat kun je allemaal inkopen als een dienst? En hoe zet je de stap naar volledige Workplace as a Service? In dit webinar bespreken specialisten de mogelijkheden en ervaringen aan de hand van een klantcase rondom het outtasken van deeltaken zoals configuratie, uitrol, levering, beheer en afvoer van werkplekhardware.
Wanneer? Dinsdag 18 mei 2021 van 10.00 tot 11.00 uur. Het is nu op ieder gewenst moment terug te kijken.
Voor wie? IT’ers en andere beslissingsbevoegden die overwegen (een deel van) hun IT-taken uit te besteden.
Waarom? Omdat je overweegt deeltaken rondom de werkplekken uit te besteden, maar niet (goed) weet wat er al mogelijk is en wat de beste oplossing voor jouw organisatie is.
Sprekers

Ruben Raadsheer, Chief Technologist bij HP.
De werkplek evolueert razendsnel
Hoe zorg je ervoor dat deze klaar is voor de toekomst? Met de juiste combinatie van technologie, flexibiliteit en duurzaamheid creëer je een werkplek waar medewerkers optimaal kunnen presteren. Ontdek hoe je dit aanpakt.
Downloaden
